Літак в Іспанії екстрено посадили через те, що п’яний громадянин України відмовився надіти маску

 

Літак в Іспанії екстрено посадили через те, що п’яний громадянин України відмовився надіти маску

Літак авіакомпанії Air Europa, що виконував рейс між островом Гран-Канарія і Мадридом, екстрено приземлився увечері 6 серпня в аеропорту Малаги Коста-дель-Соль через те, що нетверезий громадянин України відмовлявся надягати захисну маску.

Так розповідає іспанська газета El Periodico.

Літак в Іспанії екстрено посадили
Літак в Іспанії екстрено посадили
 

>

Зважаючи на відмову пасажира, громадянина України, зробити вказівки екіпажу, який неодноразово пропонував надіти маску,  відповідний рейс був скасований про що повідомляють джерела Air Europa.

Асоціація Controladores Aéreos.org наголосила на інциденті у Twitter, де вона повідомила про екстрене скасування рейсу UX9165 до Малаги відбувся через конфлікт на борту. Командир попросив приземлитись у Малазі, де агенти цивільної гвардії чекали, поки пасажир зійде з літака.

Також вказано, що командир літака подав копію доповіді до цивільної гвардії в Малазі, в якій він розповідає, що  пасажир із симптомами пияцтва відмовився надягати маску та відмовився виконати вказівки екіпажу, після чого літак рушив до Мадрида.

Ми також повідомляли, що президент України Володимир Зеленський розповів, що під час візиту на Донбас ночував з військовими, спілкувався, їв і пив з ними, щоб розвідати як живуть наші воїни на передовій: “Іноді потрібно навіть випити горілки”. В.Зеленський – ВІДЕО

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------