Сергій Лещенко спростував фейк Ірини Геращенко та оприлюднив інші фото з Зеленським та військовими

Лещенко спростував фейк Ірини Геращенко та оприлюднив інші фото з Зеленським та військовими

Як відомо, пресслужба Офісу президента  опублікувала фото, де Володимир Зеленський сидить за одним столом з військовими в компанії, та з главою офісу Андрієм Єрмаком.

Лещенко спростував фейк Ірини Геращенко
Лещенко спростував фейк Ірини Геращенко
 

Ці кадри викликали незрозумілий гнів у прихильників експрезидента Петра Порошенка, які тут же стали роздувати скандал.

Так, депутат парламенту від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко у своєму блозі заявила, що за попередньої влади столи у військових ломилися від різноманітних страв, не те, що при Зеленському.

А колишній колега Геращенко за минулим скликанням парламенту та ексжурналіст Сергій Лещенко розкритикував «порохоботів», опублікувавши фотографію з іншого ракурсу, на якій видно, що військові їли разом з президентом.

«Одна справа – критикувати Зеленського за його дії. Це питання політики, у кожного свої погляди. Інша справа – коли колишня перший віцеспікер парламенту та один з лідерів ПЕС Ірина Геращенко викидає відвертий, тупий і божевільний фейк в стилі «Раша Тудей» про те, що солдатам не поставили тарілки. Просто нісенітниця», – написав Лещенко.

Як ми також розповідали, після заяви Володимира Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи та погрози в державній зраді. Нагадаємо що президент України Володимир Зеленський закликав українців прийти на виборчі дільниці 25 жовтня на місцеві вибори та крім голосування відповісти на п’ять важливих питань. ВІДЕО