“ПриватБанк в паніці, уже є одна жертва”: Дубинський шокував про заражених коронавірусом робітників банку

Олександр Дубинський шокував про можливих заражених вірусом робітників банку

 

Коронавірус в ПриватБанку?

Депутат від партії “Слуга народа” Олександр Дубинський припускає що в Україну уже можливо проникнув коронавірус.

Так в своєму телеграм-каналі Dubinsky.pro журналіст повідомляє про паніку серед співробітників Приватбанку. Про цей факт розповідає видання “UkrainianWall”.

 

Коронавірус в ПриватБанку
Коронавірус в ПриватБанку?
 

 

Виявляється, в центральному офісі на роботу вийшла китаянка Цзен Ні, яка ще 31 січня перебувала в Китаї. Дубинський підкреслює, що паніку спровокував той факт, що в центральному офісі банку вже підтверджена одна смерть від пневмонії. Так від ускладнень пневмонії померла співробітниця Анна Литвиненко, якій було 40 років.

Раніше українські ЗМІ також повідомляли що жителя села Дідове на Закарпатті доставили в лікарню з високою температурою без будь-яких інших симптомів. Хворий повідомив медичним працівникам про те, що три тижні тому у нього був контакт з громадянином Китаю.

Сталося це на території Угорщини. Після того, як хворий звернувся за допомогою до лікарів в Берегово була екстрено скликано протиепідемічна комісія. Фахівцями було прийнято рішення про нагальну госпіталізації хворого в обласну інфекційну лікарню з використанням всіх необхідних спецзасобів захисту.

Потужний захист від агресивного коронавируса з Китаю

Також ми уже розповідали про дуже цікавий факт: Так у мережі інтернет обговорюють трилер американського автора Діна Кунца “Очі темряви” 1981 року випуску. У цій книзі згадується смертельно небезпечний вірус “Ухань-400”