*Порохоботи* звинуватили Зеленського в порушенні законів і використанні російського «Yandex”

*Порохоботи* звинуватили Зеленського в порушенні законів і використанні російського «Yandex”

 

 

У соціальних мережах було опубліковано фото смартфона президента, на якому встановлений «Yandex Disk». Передплатники жорстоко засудили главу держави за нехтування державною забороною.
У популярному Facebook-спільноті “Баба и кіт” була викладена фотографія, зроблена в березні 2019 року під час зустрічі Зеленського з представниками українського бізнесу. На знімку чітко видно, що в мобільному телефоні тоді ще кандидата в президенти є заборонений російський додаток.

 

Yandex

 

 

“Російський ресурс на смартфоні. Дуже незручно вийшло”, – прокоментували автори посту. Користувачі Мережі були обурені тим, що гарант ігнорує державну заборону і, цілком ймовірно, незаконно користується інформаційними продуктами країни-агресора.

 

 

 

Yandex

 

 

 

“Так Зеленський сам у нас проросійський софт.” Яндекс “- суща дрібниця на тлі всього іншого”, “Думаю, що на цьому” Яндекс Диску “можна ще й документи державної ваги знайти”, “Нітрохи не здивуюся, якщо з цього додатку йому інструкції по здачі України диктують “,” А як же він дізнається, що там у українців? “,” Куди спецслужби дивляться? “,” Зеленський адже сказав – держава в телефоні. Тільки не уточнив, яка саме “, – написали обурені українці.

 

 

Джерело інформації: uanova.net

 

 

 

One thought on “*Порохоботи* звинуватили Зеленського в порушенні законів і використанні російського «Yandex”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optimized with PageSpeed Ninja