Скандал за скандалом: Комаровський зібрався в “гастролі” по Росії – мережа почала лютувати і ображати його

Комаровський зібрався в “гастролі” по Росії – мережа почала лютувати і ображати його

 

Український дитячий лікар Євген Комаровський, за порадами до якого завжди звертаються українські батьки, виявився популярний не тільки в Україні, а й за її межами.

Так лікар збирається виступити з лекціями в російських містах, чим викликав обурення українців. Про це повідомляе видання “UkrainiaNwall”.

 

Комаровський
Комаровський зібрався в “гастролі” по Росії

 

Шанований український педіатр Євген Комаровський, якого кілька місяців тому пророкували мало не в міністри охорони здоров’я України, потрапив у скандал, пов’язаний з виступами, які він запланував на території держави-агресора. Інформація про лекціїї, які Комаровський вже 15 квітня має намір читати в Якутську, з’явилася на сайті видання Якутія Daily.

Зокрема, видання стверджує, що семінар Євгена Комаровського під назвою “Про головне” відбудеться в місцевому КЦ “Сергеляхскіе вогні”.

Крім Якутська, Комаровський також має намір відвідати Уфу, Іркутськ, Новосибірськ і Єкатеринбург. Про це в Instagram повідомила Ірина Духовнікова, що опублікувала відео, на якому сам Комаровський підтверджує намір відвідати Російську Федерацію.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Однажды совет доктора Комаровского очень сильно облегчил мне жизнь. Когда Андрей в три с половиной года заболел ветрянкой перед семьей встал извечный вопрос «купать или не купать?»🤦‍♀️ Слава Богу и Евгению Олеговичу, что здравый смысл победил и мы начали купать его каждые 3-4 часа в воде с небольшим количеством соды, которая, как оказалось, снимает зуд! И это было прямо спасение в первые дни. В общем, расчес у Андрея один и на носу (потому что долгое вымачивание лица в ванной он как-то не оценил😂😂😂). Короче, когда в три года Паха заболел ветрянкой мы действовали уже по отработанной схеме💪. Результат – один маленький рубчик угадайте где? Опять на носу и по той же причине. . Теперь всем пациентам советую этот способ🤓. И очень надеюсь на новые полезные советы 17 апреля (это если кто ещё не знал😉). Да и просто посмотреть вживую на доктора-легенду интересно😊. .

Публикация от Ирина Духовникова (@irinadukhovnikova)

 

Як ми уже повідомляли, нещодавно в ефірі у Савіка Шустера виникла перепалка між лікарем-педіатром Євгеном Комаровським і журналісткою Яніною Соколовою, яка не з чуток знає, що таке рак.

 

Loading...

Optimized with PageSpeed Ninja