Ви зруйнували моє життя: Колишній боєць АТО «накинувся» на Порошенка. Відео

Колишній боєць АТО «накинувся» на Порошенка

Експрезидент України Петро Порошенко перебуваючи сьогодні в Рівному вступив у перепалку з колишнім бійцем АТО Ярославом Гранітним, який знаходиться під нічним домашнім арештом через підозри в сепаратизмі. Відео конфлікту опубліковано на YouTube-каналі Trek News.

Колишній боєць АТО посварився з Порошенком
Колишній боєць АТО посварився з Порошенком
 

Порошенко приїхав на засідання місцевих депутатів, в ході якого на посаду мера вступав Олександр Третяк від «ЄС». Гранітний підійшов до політика, вони потиснули руки, після чого підозрюваний звинуватив Порошенка в тому, що той зруйнував йому життя.

«Посадили мене за що? Невже ви так боялися мітингів? Ви тримали три роки мене в СІЗО – за що? За те, що ви боїтеся мітингів?» – запитав Гранітний Порошенко.

У відповідь політик порадив йому і далі «робити мітинги».

«Ви зламали моє життя! Ви посадили купу моїх товаришів, понад десять тисяч добровольців сидять в тюрмах. Мені припаяли держзраду, сепаратизм і зберігання зброї…», – заявив Гранітний.

Порошенко відповів, що екс-бійцю не потрібно було зраджувати Україну, але той спростував слова експрезидента.

«А я і не зраджував! Це ви зрадили державу, ви її розікрали, ви розікрали армію!» – заявив Гранітний.

В той самий час Порошенко нагадав підозрюваному, що той перебуває під домашнім арештом.

«Чому ви тут? Ідіть до суду!» – сказав політик.

Нагадаємо, Гранітний знаходився в СІЗО протягом трьох років за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

В травнем 2017 року його затримали під час мітингу біля Рівненської ОДА на підтримку легалізації видобутку бурштину. Причиною затримання назвали сепаратизм і спробу створити «Рівненську народну республіку» за прикладом самопроголошених «ЛНР/ДНР».

Джерело