Просто СМІШНО: “Дрочун” Ківа заявив що депутату “Слуги Народу” Яременко місце в публічному домі, а не в Раді

 

Ківа заявив що депутату “Слуги Народу” Яременко місце в публічному домі, а не в Раді

Депутати партії пропрезидентської партії «Слуга народу» після отримання перших нелегальних доходів «пішли в рознос», замовляючи повій і хлопчиків, розповів депутат Верховної Ради Ілля Ківа (Опозиційна платформа) в ході засідання Верховної Ради 30 жовтня

Так він прокоментував скандал з депутатом Богданом Яременко ( «Слуга народу»), який замовляв повій перебуваючи на сесії Верховної Ради. Його листування зняли журналісти.

 

Яременко

 

«Одні п … дарів пишуть, інші повій. Кого ви сюди понабирали? Не треба себе вести так аморально – замовляти хлопчиків, замовляти повій – ви що робите? Пішли в рознос, після першої зарплати в конвертах почали собі замовляти по $ 100 повій», – сказав Ківа, не стримуючи емоцій.

Пізніше, трохи заспокоївшись, він заявив, що з Яременко повинна розбиратися поліція.

Про цей злочин слід повідомити в правоохоронну систему. Тому що проституція в нашій країні незаконна », – підкреслив Ківа, додавши, що «подібним Яременко місце не в парламенті, а в публічному домі»

Відео Youtube Papa Media

Нагадаємо що нещодавно Ілля Ківа зайнявся “рукоблудием” прямо на робочому місці під час телефонної розмови із моделлю з Одеси

Джерело інформації

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------