Всім на замітку: Китайські вчені дізналися, з якою групою крові більший шанс заразитися коронавірусом

Китайські вчені дізналися, з якою групою крові більший шанс заразитися коронавірусом

Зявилася інформація що китайські вчені провели дослідження, щоб з’ясувати, чи існує зв’язок між групою крові і сприйнятливістю до нового типу коронавируса. Про це розповідає видання “Страна”.

Виявилося, що люди з II групою крові найбільш уразливі і частіше за інших заражаються новим вірусом.

Про це йдеться в статті, опублікованій на сайті медичних досліджень Medrxiv.

Китайські вчені

Автори дослідження працювали зі зразками аналізів 2173 пацієнтів трьох лікарень з Ухань і Шеньчженя, у яких був підтверджений COVID-19. З них 206 зразків належали помершим від коронавируса.

Вчені також досліджували контрольну групу зразків 3694 здорових жителів Ухань і з’ясували, що серед них 33,84% з I групою крові, 32,16% – з II, 24,90% – з III і 9,10% – з IV.

Тести 1775 заражених пацієнтів лікарні “Цзіньіньтань” (в тому числі 206 померли) показали, що 25,80% були з I групою крові, 37,75% – з II, 26,42% – з III і 10,03% – з IV.

Такі ж результати дали і дослідження ще 398 пацієнтів з іншої лікарні Ухань і лікарні в Шеньчжені.

Таким чином, виявилося, що сприйнятливість до COVID-19 в певній мірі залежить від групи крові: для людей з II групою вірус набагато небезпечніший, ніж для інших.

25 відповідей на питання про коронавірус | доктор Комаровський


Як ми також розповідали, народний депутат від «Слуги народу» Юрій Корявченков, відомий як Юзик з «95 Кварталу», спровокував дорожньо-транспортну пригоду неподалік від будівлі парламенту України.

Також знаменитий український боксер Олександр Усик в бесіді з американськими журналістами попросив використовувати при зверненні до нього російський варіант імені: «Не називайте меня Олександр, я Александр». Відео