«А ви були з гастролями на війні, де ваші російські “брати” вбивають українців?»: Хор Верьовки розлютив українців зверненням до РФ

«А ви були з гастролями на війні, де ваші російські “брати” вбивають українців?»: Хор Верьовки розлютив українців зверненням до РФ

 

Сьогодні, 24 жовтня, в мережі дуже активно обговорюють артистів хору імені Верьовки, які потрапили знову в скандал з «миролюбним» зверненням до росіян і Донбасу.

На відео, яке було оприлюднене в Інтернеті, співаки розповіли про свої тісні зв`язки з Росією, назвавши війну на сході України “політичними іграми”.

 

Хор Верьовки розлютив українців
Хор Верьовки розлютив українців зверненням до РФ

 

«Мені ділити з Росією нічого. Те, що у нас відбувається, це якісь політичні ігри … Я не хочу втручатися. Я за мир», – говорить один з акторів. «Я звертаюся до російських матерів, вони не хочуть, щоб їхні сини гинули на війні проти своїх же братів», – продовжив інший артист.

«Ми були друзями, хочемо бути друзями і будемо друзями. Давайте доведемо світу: вони помиляються, що можуть нас посварити. Мир вам», – приєднався ще один учасник хору.

Такі слова довели до люті більшість українців. Багато різко висловилися в сторону хору. Крім цього, варто вказати, що відео зібрало лише 430 лайків і більше трьох тисяч дізлайков.

«А ви бували з гастролями на лінії вогню, там, де ваші російські брати вбивають українців?», «Просто світ – це капітуляція», «Хор мотузки і мила», «Чий сценарій? Хто надоумив?»,«І ці люди виконують гімн України», «Я теж за мир. Знищимо агресора, повернемо свої землі і відразу світ. Як цікаво заспівав продажний хор». «Хор імені Александрова тільки в віночках і вишиванках. Я тільки не зрозумію, чому народ України повинен держати цих Сепарів на свої податки? », – обурилися користувачі в своїх в коментарях під відео.

 

Відео Youtube Свобода Слова

По матеріалах видання: replyua.net

Скандал з хором Верьовки і “Кварталом 95”: Міністр вибачився перед Гонтаревою

 

Loading...

Optimized with PageSpeed Ninja