“Хто ти такий?”. Хмара пригрозив виділити Зеленському на кладовищі «два метри землі» . Відео

“Хто ти такий?”. Хмара пригрозив виділити Зеленському на кладовищі «два метри землі»

 

Герой України, радянський дисидент, екс-нардеп і правозахисник Степан Хмара дуже грубо і по хамські звернувся до президента Володимиру Зеленському та його партії із застереженням щодо продажу української землі.

Свою заяву Степан Хмара оголосив на акції протесту проти відповідного закону, який планує реалізувати влада.

 

Хмара пригрозив виділити Зеленському

Так Хмара пригрозив, що в підсумку Володимир Зеленський отримає землю, але тількі свої «два квадратних метра», що зазвичай співвідноситься з поняттям «могила».

«Хочу звернутися до Зеленському. Ми прийшли тебе попередити. Забудь про торгівлю українською землею! Хто ти такий, щоб розпоряджатися землею народу?

Якщо ти дуже хочеш української землі, то ми тобі виділимо два квадратних метра. Хочеш цього?

Це попередження для тебе і для твоєї “зеленої” голодної і ненаситної сарани. Ми вас нагодуємо (землею), якщо ви не схаменетеся!

Ми прийшли не вмовляти, а вимагати. Воля народу для тебе повинна бути законом. Не хочеш цього виконувати – йди геть.

Якщо хочеш бути президентом – читай Конституцію. І особливо виправдовуватися за те, що вже накоїв. Якщо ж ні, то ти гірше закінчиш ніж Янукович. Пам’ятай це. І ми більше вмовляти не будемо, ми будемо діяти. Це – серйозне попередження. Більше вмовляти ми не будемо», грубо в по хамські заявив Хмара.

 

 

Нагадаємо, Володимиру Зеленському останій час систематично загрожують убивством. Днями вбивством українському президенту пригрозили дві патріотки-активістки – народний депутат від партії Порошенко «Європейська солідарність» Софія Федина та волонтер-боєць АТО Маруся Звіробій.