Хабіб Нурмагомедов добув 29-ту перемогу, заплакав та оголосив про завершення кар’єри. ВІДЕО

Хабіб Нурмагомедов добув 29-ту перемогу, заплакав та оголосив про завершення кар’єри

Чемпіон UFC у легкій вазі росіянин Хабіб Нурмагомедов після бою з американцем Джастіном Гейтжі, в якому відстояв свій титул, розридався прямо в октагоні, після чого зробив сенсаційну заяву.

Хабіб Нурмагомедов добув 29-ту перемогу
Хабіб Нурмагомедов добув 29-ту перемогу

«Це був мій останній бій. Коли з UFC зателефонували з приводу бою з Гейтжі, я розмовляв з матір’ю три дні. Я пообіцяв, що це буде мій останній бій. Вона не хотіла, щоб я бився без батька. Єдине прохання до UFС: поставте мене у вівторок на перше місце в Pound-for-pound (рейтинг бійців незалежно від вагової категорії. –  Авт. ). Незаперечний і непереможений чемпіон UFC. 29: 0», – сказав Хабіб після бою.

Бій був наскільки очікуваним, настільки і непередбачуваним для прогнозів. Одні фахівці передбачали Хабібу легке протистояння, називаючи Гейтжі одним з найбільш зручних суперників в кар’єрі росіянина, інші, навпаки, згадували борцівські минуле Джастіна, яке, на їхню думку, не дасть американцеві попастися в «мережі» Нурмагомедова.

На ділі ж вийшло все досить прогнозовано. Влаштувавши в першому раунді обмін ударами, Гейтжі відбивав спроби Хабіба зайти в партер, намагаючись відповідати лише ударами по ногах росіянина. А ось у другому раунді Нурмагомедов все-таки пройшов в ноги американцеві та таки вийшов на больовий прийом, в результаті чого Гейтжі довелося здатися.

Джерело Fakty.ua

реф