“Скоро Саакашвілі буде прем’єр-міністром України”: Гордон озвучив ім’я наступного глави уряду. ВІДЕО

Гордон озвучив ім’я наступного глави уряду України

Популярний український телеведучий, блогер та журналіст, Дмитро Гордон назвав ймовірне прізвище наступного прем’єра України.

Гордон озвучив ім'я наступного глави уряду
Гордон озвучив ім’я наступного глави уряду України
 

Так за словами Гордона вже дуже скоро в країні відбудеться гучне призначення. Він заявив, що наступним главою українського уряду буде призначений Михайло Саакашвілі.

Про це журналіст розповів під час ефіру програми «Час Голованова» на каналі «Україна 24», де Дмитро Гордон був запрошеним гостем.

Так, відповідаючи на питання глядачів щодо результатів роботи Михайла Саакашвілі на чолі Офісу реформ, Дмитро Гордон підкреслив, що достовірно знає, що робота над реформами йде хорошими темпами.

Більш того, як здається журналістові, незабаром Саакашвілі повинен буде стати прем’єр-міністром і очолити уряд. Гордон заявив: «Робота в Офісі реформ йде дуже хороша. І взагалі мені здається, що скоро Михайло Саакашвілі буде прем’єр-міністром України».

Відео Дмитрий Гордон

Як ми раніше розповідали, після недавнього опублікованого скандального інтерв’ю в якому Дмитро Гордон запросив до себе ексглаву Офісу президента  Андрія Богдана, останнього викликали після цього на допит до Державного бюро розслідувань. ВІДЕО