«Позбавити нагород»: Гончаренко в скандал з Іриною Білик втягнув президента Зеленського

Гончаренко в скандал з Іриною Білик втягнув президента Володимира Зеленського

В Мінську, 16 січня, українські співачки Ірина Білик та молода переможниця шоу «Голос. Діти» Еліна Іващенко виступили на новорічному концерті для президента Білорусі Олександра Лукашенка.  Цей захід був організований в місцевому Палаці незалежності.

Ірина Білик та Еліна Іващенко

Після цього, в Україні заговорили про те, що українську співачку Білик було б позбавити нагород, в тому числі й ордена княгині Ольги, який нещодавно їй особисто вручав президент України Володимир Зеленський.

Про це заявив на своїй сторінці Фейсбук скандально відомий народний депутат від партії Порошенка Олексій Гончаренко.

«Поки Лукашенко здає кордону під контроль РФ і продовжує проводити репресії проти громадян своєї країни, українські артисти не гребують виступати перед диктатором на концертах. На новорічному прийомі в Мінську 16 січня виступили українські співачки Еліна Іващенко та Ірина Білик», – пише Гончаренко і додає, що в концерті взяли участь і російські «зірки», в тому числі й ті, хто схвалив окупацію Росією українського Криму.

«Ірина Білик є заслуженою і народною артисткою України, а в червні минулого року Зеленський особисто нагородив її орденом княгині Ольги III ступеня. Я вважаю, що після виступу перед диктатором в Мінську Ірину Білик варто як мінімум позбавити всіх цих звань та орденів, щоб не компрометувати суть цих нагород. Підтримка диктатури не повинна просто так сходити з рук», – додав народний депутат.

Як ми також розповідали, не так давно, той же Олексій Гончаренко звинуватив президента Володимира Зеленського в продажі серіалів студії “95 Кварталу для російського телеканалу СТС: “Це бізнес на крові! Ти продався Кабаєвій”. Відео