Головний санлікар України Ляшко потрапив в аварію по дорозі до Миколаєва, перші деталі ДТП

Головний санлікар України Ляшко потрапив в аварію

 

Українські ЗМІ інформують що сьогодні, 9 квітня, автомобіль “Volkswagen Passat”, на якому по місту Миколаєву пересувається заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, врізався в мікроавтобус Renault Trafic, на якому прибули співробітники засобів масової інформації.

Головний санлікар України Ляшко потрапив в аварію
Головний санлікар України Ляшко потрапив в аварію
 

Про це повідомляє місцеве видання НовостіN, пославшись на коментар помічника Ляшка інтернет-виданню «Українській правді». Відзначається, що дорожньо-транспортна пригода було зафіксовано на вулиці Лазурній. Також очевидці відзначають, що Volkswagen, здаючи назад, врізався в припаркований мікроавтобус.

Через події ніхто не постраждав, обидва автомобілі отримали механічні пошкодження. Примітно, що Volkswagen Passat надали в розпорядження Ляшко Миколаївською облдержадміністрацією на період його перебування в Миколаєві.

Відзначимо, що сьогодні, 9 квітня, в Миколаїв приїхав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, який має намір розібратися, чому в Миколаївській області не зафіксовано жодного випадку коронавіруса.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, проти Петра Порошенко була відкрита нова кримінальна справа: Кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою і втручання в роботу судових органів проти “президента, чиї повноваження припинені”, розпочато за заявою працівників Верховного Суду України.