Головний редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов заразився на COVID-19

У головного редактора «Цензор. Нет» Юрія Бутусова діагностували вірус COVID-19.

Журналіст повідомив в соцмережі Facebook, що у нього трохи піднялася температура і була невелика ломота в суглобах. Інших симптомів хвороби не було. Тест на COVID-19 виявився позитивним.

 Головний редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов заразився на COVID-19
 Головний редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов заразився на COVID-19

«Якби не епідемія, я міг би та не звернути увагу, проте в такому випадку краще не зволікати з тестуванням. Його роблять дуже швидко, це не створює великих незручностей. Де я міг підхопити вірус, якщо чесно, не знаю. В цей момент відчуваю себе добре, якихось проблем немає. У мене все є, я на самоізоляції будинку, сім’я також буде на самоізоляції до моменту повного лікування. Буду більше писати», – повідомив журналіст.

Як відомо, 16 липня Юрій Бутусов був гостем програми «Право на владу». На ефірі також були спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, співголова «Європейської солідарності» Ірина Геращенко, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко, народні депутати Олександр Дубинський і Ігор Палиця.

Як ми також повідомляли, журналісти підловили голову партії “Слуга народу” Давида Арахамію який після закриття парламентської сесії витанцьовував в нічному клубі Києва: *У вишиванці та під “Чорний бумер”. Відео