Головний радикал України Олег Ляшко “пропихає” свою  дружину Роситу в депутати першим номером по списку

Головний радикал України Олег Ляшко “пропихає” свою  дружину Роситу в депутати першим номером по списку

 

Головний радикал країни Олег Ляшко, який раніше став кандидатом в депутати в одномандатному виборчому окрузі №208, висунув свою кохану половинку Роситу першим номером в списку своєї партії на виборах до Київської обласної ради.

Головний радикал України Олег Ляшко
Головний радикал України Олег Ляшко
 

Так на сайті Центральної виборчої комісії почали з’являтися списки кандидатів в депутати. Поки що заповнені не всі області та опубліковані списки не всіх партій, але вже оприлюднена інформація дуже цікава.

“Ляшко Росита Олександрівна – громадянка України, освіта вища, безпартійна, фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня”, – йдеться у відомостях про кандидата.

Також в списку від “Радикальної партії” дружина близького соратника Ляшко Олексія Ленського Алла Ленська.

Ще в списку від “Радикальної партії” значаться дві сімейні пари. Так, на другому місці знаходиться Микола Загуменний, а Тетяна Загуменна – на шостому. Також вони є першими номерами в партійному списку в окремих округах Київської області. Крім того, в списку є ще одна сім’я – Вікторія і Вадим Харута займають 16 і 17 місце загальнообласного списку партій відповідно.

Головний радикал України Олег Ляшко

Джерело

Як ми раніше розповідали, Олег Ляшко у якого не так давно народився син, возить свого малого первістка в колясці за ціною у 57 000 грн. Радикал сам опублікував сімейні фотографії на яких прогулюються з сином в дорогій колясці.