Глава поліції Дніпра затримав своїх же підлеглих, які зупинили його автомобіль за порушення ПДР

Як повідомляє “Страна.UA” співробітники патрульної поліції зупинили за порушення правил дорожнього руху машину глави УВС Дніпропетровської області – генерала Віталія Глуховеря, в результаті чого самих правоохоронців на місці затримало озброєний підрозділ МВС “Корд”.
Глава поліції Дніпра
Глава поліції Дніпра затримав своїх же підлеглих, які зупинили його автомобіль
За даними наших джерел, відео, зроблене вранці 12 вересня минулого року, ретельно приховувалося керівництвом УВС. Як видно на записі, зупинений водій відмовився пред’являти свої документи і вступив в суперечку з представниками патрульної поліції, пояснивши непокору тим, що це – машина генерала Глуховеря.
Патрульні, своєю чергою, пояснили водієві, що бути порушення правил дорожнього руху. При цьому чоловік не мав при собі оперативного талона, який дозволяє безперешкодно порушувати правила дорожнього руху при веденні оперативно-розшукової діяльності. У момент, поки йде розгляд, несподівано під’їжджає озброєний підрозділ МВС “Корд” і заарештовує патрульних.
Потім співробітників поліції відвезли в кабінет Глуховеря, де вони пояснили ситуацію з зупинкою автомобіля. Вони пояснили, що зупинили порушника і не дивляться, чия машина. На що Глуховеря відповів, що зараз прийде командир і буде з ними розбиратися.

Відео Youtube Страна.ua


«Друзья, россияне, вы – наши братья»: військовий з АТО влаштував зрадницький демарш на КРЕМЛЬ ТВ

В ефірі одного з випусків пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» колишній учасник антитерористичної операції Олександр Мединський вдався до справжнісінького антиукраїнського демаршу

«Разбойник» Годунок заявив що через суд змусить Зеленського вибачитися

Секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок має намір через суд відстоювати свою честь, гідність і ділову репутацію, ображену президентом України Володимиром Зеленським.