“Його улюблений 95 Квартал сьогодні весь влаштований на посади”: Геращенко накинулася на Зеленського з образами

Геращенко накинулася на Зеленського з образами

 

У вчорашній програмі “Право на владу” на каналі “1+1” що тільки не прозвучало на адресу президента України Володимира Зеленського. Такі політики як Юлія Тимошенко та Ірина Геращенко просто “майстри” в таких справах.

Геращенко накинулася з образами на Зеленського
Геращенко накинулася з образами на Зеленського

Запрошені гості почали “перемивання кісток” лідеру держави з самого початку ефіру. Так нардеп від фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко заявила що президент начебто віддав всі державні посади колишнім колегам зі студії “95 Кварталу”.

“На сьогодні весь “квартал “працевлаштований на всі державні посади. Фракція “Слуги народу “: там, хто не з “кварталу “, той з Кривого Рогу, та з одного під’їзду. Останнє призначення в Нацраду – прессекретар” кварталу “”, – заявила Геращенко.

Після таких кадрових призначень “епоха кумівства закінчилася, але почалася епоха квартальства”. – додала депутат

А на завершення свого виступу Геращенко побажала президенту Зеленському стати справжнім державником, професіоналом і відмовитися від популізму.

 

Джерело

Також раніше перед голосуванням за законопроєкт 3376-1 “Про захист населення від інфекційних хвороб” Ірина Геращенко, виступаючи з трибуни Ради, назвала фракцію “Слуги народу” “хитрозробленою”: “У парламенті є одна хитро зроблена фракція”. Відео