Гео Лерос зробив скандальну заяву на Президента

Скандальний депутат від партії “Слуга народу” Гео Лерос виступив із неадекватною заявою, що президент України Володимир Зеленський порушив свої обіцянки. А голову Офісу президента Єрмака звинуватив у тому що він працює на російські спецслужби.

Про це він заявив сьогодні, виступаючи у Верховній Раді під час відкриття 4-ї сесії парламенту.

Гео Лерос зробив скандальну заяву на Президента
Гео Лерос зробив скандальну заяву на Президента

“Пане президенте, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, упустивши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігархів. Ви здали країну в оренду цим олігархам, ви самі собі підписали вирок.

Ви стали порожнім місцем в історії. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок. Скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з вами наступну весну”, – заявив скандальний депутат.

Нардеп не міг, щоб не згадати, та поплакатися на недавній підпал свого автомобіля та заявив: “я прийняв ваш виклик, і нікому це не пробачу”.

Також він звинуватив Володимира Зеленського в порушенні передвиборчих обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, “країна рухається в прірву”, а президент тепер очолює “клани Януковича” у Верховній Раді.

Відео UA-Stena-Info

Як ми раніше повідомляли, депутату парламенту Гео Леросу підпалили його автомобіль. Про цей інцидент повідомив сам нардеп, опублікувавши в соціальній мережі відеозапис із майже догорілим автомобілем. ВІДЕО