“Зеленський своїми мікробами брехні заразив цілу країну”: Лерос зробив скандальну заяву на Президента. Відео

Гео Лерос зробив скандальну заяву на Президента

Скандальний депутат від партії “Слуга народу” Гео Лерос виступив із неадекватною заявою, що президент України Володимир Зеленський порушив свої обіцянки. А голову Офісу президента Єрмака звинуватив у тому що він працює на російські спецслужби.

Про це він заявив сьогодні, виступаючи у Верховній Раді під час відкриття 4-ї сесії парламенту.

Гео Лерос зробив скандальну заяву на Президента
Гео Лерос зробив скандальну заяву на Президента
 

“Пане президенте, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, упустивши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігархів. Ви здали країну в оренду цим олігархам, ви самі собі підписали вирок.

Ви стали порожнім місцем в історії. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок. Скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з вами наступну весну”, – заявив скандальний депутат.

Нардеп не міг, щоб не згадати, та поплакатися на недавній підпал свого автомобіля та заявив: “я прийняв ваш виклик, і нікому це не пробачу”.

Також він звинуватив Володимира Зеленського в порушенні передвиборчих обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, “країна рухається в прірву”, а президент тепер очолює “клани Януковича” у Верховній Раді.

Відео UA-Stena-Info

Як ми раніше повідомляли, депутату парламенту Гео Леросу підпалили його автомобіль. Про цей інцидент повідомив сам нардеп, опублікувавши в соціальній мережі відеозапис із майже догорілим автомобілем. ВІДЕО