Фотожаби на таксиста “козака” Гаврилюка стали хітом в мережі

Фотожаба на “козака” Гаврилюка стала хітом в мережі

Наднях в соцмережі Facebook Алла Желізняк розповіла на своїй сторінці про те, що їхала в київському таксі, яке вів чоловік, надзвичайно схожий на Михайла Гаврилюка.

Під час Революції гідності він став символом мужності. Чоловіка затримали представники «Беркута» і роздягненого до гола вивели на мороз, били. Після закінчення Майдану Михайло Гаврилюк став депутатом Верховної Ради.

 

Фотожаби на таксиста "козака" Гаврилюка

 

Зокрема, в деяких видання з’являлися статті про те, що Гаврилюк побудував собі будинок в Івано-Франківській області, говорили і про те, що він нібито прибрав до рук автомобіль, який призначався для армії. Всі ці чутки сам Михайло парирував і показував, розповідав користувачам, що правда, а що брехня.

Над Гаврилюком-таксистом вирішив посміятися політичний оглядач Олексій Голубуцкій. Він опублікував на своїй сторінці в Facebook фотожабу, якій обіграв нову роботу екс-депутата. На зображенні об’єднані два кадри з фільму «Діамантова рука». На першому Семен Семенович і таксист їдуть в машині.

 

Джерело 

Фотожаба на “козака” Гаврилюка

 Таксист у нього стпрашівает, чи був він на Майдані. На другій картинці діалог триває ствердною відповіддю Семен Семенич і його роздумами про причини такого питання від водія. Після цього він здогадується, що, напевно, це козак Гаврилюк його везе.