Зашквар ДНЯ: Мер Дніпра Філатов запропонував назвати одну з вулиць в місті ім’ям Коломойського

Філатов запропонував назвати одну з вулиць в місті ім’ям Коломойського

Мер Дніпра Борис Філатов запропонував перейменувати місцеву вул. Короленка в глухий кут олігарха Ігоря Коломойського. Про це він повідомив в Facebook.

Філатов розмістив свою пропозицію, яку він подав до міської комісії з топоніміки, яке також опубліковано на сайті міськради.

Філатов запропонував назвати одну з вулиць в місті ім'ям Коломойського
Філатов запропонував назвати одну з вулиць в місті ім’ям Коломойського

За словами мера, останнім часом почастішали повідомлення від медіахолдингу Коломойського про «страшних і непередбачуваних» руйнування вулиць і підземної частини міста, а також про безпрецедентні факти корупції в Дніпрі.

Філатов відзначив, що про вул. Короленка «контрольований одіозним олігархом телеканал» заявив на всю Україну, що «її повністю змило дощем після дорогої реконструкції». Водночас вона абсолютно не пошкоджена.

«Ця вулиця тепер, як ховрах, яку люди, які називають себе журналістами, не бачать, а вона є. І тепер вона стане пам’ятником їх брехні, підлості і безчестя … Також шановним членам комісії на вибір запропоновано ще два варіанти назви: «Вулиця змити» і «Балка медіахолдингу УНІАН і« 1 + 1 ». З розміщенням на фасадах барельєфів із зображенням журналістів – авторів фальшивок», – написав Філатов.

Також він пояснив запропоновані варіанти назв. Зокрема, назва «Балка« Медіахолдинг УНІАН і «1 + 1» увічнить пам’ять «цих вельмишановних інформаційних ресурсів», які першими звернули увагу жителів міста і всієї країни на відсутність не тільки надземної, а й підземної частини колишньої вулиці Короленка.

«Тупик Ігоря Валерійовича Коломойського – це назва прижиттєво вшанує людини, який щодня думає про рідне місто, його жителів, комфорті їх життя і пересування, і доклав руку до висвітлення і подоланню всіх реальних проблем в місті Дніпро; а барельєфи журналістів – авторів новин – прикрасять тупик Коломойського», – написав Філатов.

 

Джерело

Як ми раніше розповідали, мер Дніпра Борис Філатов пообіцяв на місцевих виборах 2020 року поховати всіх своїх опонентів в братській могилі: Я Боря-Могильщик. Я на виборах поховаю всіх вас і в одній братській могилі. Причому, схоже, що вже в першому турі».

 

реф