Федина закликала виходити на акції протесту

Представниця фракції «Європейська солідарність» Софія Федина закликала українців з різних міст вийти на мітинги проти перемир’я на Донбасі. Відповідне звернення вона розмістила на своїй сторінці в Facebook.

Федина закликала виходити на акції протесту
Федина закликала виходити на акції протесту
 

>

«Я закликаю всіх сьогодні встати та вийти. Або в Києві, або у своєму місті, містечку чи селі завити позицію. Ми будували нашу армію і сьогодні ми готові її захищати. Вам не заборонити нам тримати оборону. Ви не забороните нам протидіяти московської агресії», – заявила Федина.

Народний депутат запевнила, що будь-яка зелена або путінська влада не зможе перешкодити будувати сильну українську державу.

«Якщо ти медик, якщо ти капелан, якщо ти ветеран, якщо ти волонтер, якщо ти просто небайдужа людина, ти повинен вийти. Тому що сьогодні нашій армії забороняють оборонятися, а завтра нам заборонять жити. Тому що московії українці не потрібні, а нам, українцям, потрібна Україна», – завершила свою промову Федина.

Відео Sofiya Fedyna

А в коментарях до її звернення користувачі поставили логічне запитання – чи вийде протестувати в Бодрумі (Туреччина) лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко. Через годину після запитання відповіді так і не поступило.

Федина закликала виходити на акції протесту

Як ми раніше повідомляли, по інформації українських ЗМІ експрезидент Петро Порошенко разом з сім’єю покинув територію України, та вилетів чартерним рейсом до міста Бодрум, що в Туреччині. Ціна білета на таке авіаперевезення коливається в ціні близько 15 тисяч євро.

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------