«Не бажаємо обсервацію і будемо в літаках до кінця!» Евакуйовані з Балі українці висунули ультиматум

Евакуйовані з Балі українці висунули ультиматум

У київському аеропорту «Бориспіль» новий скандал. Група евакуйованих оголосила владі ультиматум, не бажаючи вирушати після доставки на Україну на обсервацію.

Демарш оголосили українці, евакуйовані з Балі. Деяка частина українських туристів, які 30 березня близько 2:20 прибули двома рейсами з Балі через Доху (Катар), помістили на обсервацію в готель «Козацький» в самому центрі Києва. Більшість же пасажирів влаштували бунт і відмовилися від примусового карантину, так і залишившись на борту лайнерів.

Евакуйовані з Балі українці висунули ультиматум
Евакуйовані з Балі українці висунули ультиматум

Пізніше стало відомо, що перестали працювати туалети, їх закрили, закінчилася питна вода. Самих же громадян України не випускають з літаків, поки вони не підпишуть документ про повідомлення про причини і характер обсервації, наслідки недотримання режиму.

Понад 100 осіб налаштовані сидіти в літаку до тих пір, поки топ-чиновники не дозволять їм відправитися додому. Примусової обсервації через пандемію коронавируса пасажири не бажають.

Один з них, Володимир Балич розповів, що зараз на стоянці два літаки – по 30 і 80 осіб відповідно. Люди знаходяться в важких умовах – без продуктів, туалету і свіжого повітря.

 


Джерело

Як ми уже розповідали, громадяни України, які прилетіли рейсом з В’єтнаму до Києва  проігнорували вимоги прикордонної служби про необхідність ізоляції і зламали двері, щоб вийти з аеропорту «Бориспіль». Відео