“Дурні подумайте, а не кричіть”: Україна “переплюне” США, Європу і РФ завдяки ринку землі. Відео

Ринок землі в Україні: Україна “переплюне” США, Європу і РФ завдяки ринку землі

Ринок землі в Україні може дати феноменальне зростання економіки більше ніж на 10% протягом кількох наступних років поспіль.

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA розповів економіст, президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.

«У 90-і роки Україна купувала« ніжки Буша» і якби тоді хто-небудь сказав, що вона буде одним з найбільших лідерів в світі по продажу птиці, багато б розсміялися. У 90-ті Україна також купувала і соняшникову олію, і ніхто не міг подумати про те, що вона незабаром буде формувати ціни в світі на цю продукцію», – розповідає економіст.

 

Ринок землі в Україні
Ринок землі в Україні

 

За словами Охріменка, сам відкритий ринок землі за рік нічого не зробить, а от по закінченню 10 років можна буде побачити справжнє економічне диво. І всі, хто сьогодні критикує ринок землі, будуть його хвалити.

«Ринок землі може дати Україні феномен зростання економіки вище 10% протягом кількох років поспіль, а все тому, що у нас будуть сформовані дуже великі потужні українські транснаціональні корпорації, які будуть формувати ціну на зернові продукти і штовхати США, Європу, Росію на світових ринках. Також будуть розвиватися і такі напрямки, як садівництво і тваринництво, і Україна завдяки саме ринку землі зможе почати впливати на формування цін на світових ринках на молочну продукцію», – підкреслює економіст.

Сам ринок землі – це ж порти, елеватори, кораблі, підприємства, які займаються обслуговуванням сільгосптехніки і ті, які ведуть логістику і т.д. Тому, розвиток всього цього може дати феномен економічного дива, переконаний аналітик.

 

 

Україна не має великих запасів нафти і газу, як РФ, але у нас є Земля, яка при правильному її використанні великими компаніями може принести чималий дохід.

А зараз на відсутності ринку землі в Україні паразитують дрібні «царі», які нелегально орендують землю у сільських жителів і просто вбивають її. Такі люди бояться закону про ринок землі, адже вони не зможуть конкурувати з великими компаніями і позбудуться джерела нелегального доходу, як і фірми, які займаються відвертою оборудкою з податками і продажами одного і того ж товару відразу декільком покупцям.