Дубинський виступив в Раді у футболці з матірною цитатою Порошенко і познущався з екс-президента. Відео

 

Дубинський виступив в Раді у футболці з матірною цитатою Порошенко і познущався з екс-президента

 

Сьогодні, 12 вересня, народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський прийшов в Раду в футболці з матірним написом, який цитує висловлювання колишнього президента країни Петра Порошенка.
Дубинський виступив в Раді
Фото/Strana.ua

 

На футболці Дубинського було написано «Яких тобі ще, бл”дь, реформ не вистачає?». У ній депутат в тому числі виступив і з трибуни парламенту.

 

На футболці Дубинського зафіксована фраза з аудіо-файлу, який раніше публікував сам Дубинський. На записі голос, дуже схожий на голос Петра Порошенка, запитує у співрозмовника, голос якого дуже схожий на голос голови Національної комісії з цінних паперів Тимура Хромаєва: «Яких тобі ще, б * дь, реформ не вистачає?».

Дубинський виступив в Раді

 

Тоді ще просто блогер і журналіст Олександр Дубінський запропонував користувачам соцмережі взяти участь у флешмобі – розповісти Петру Порошенко, «де ж нам ще, бл”дь, реформ не вистачає» під кожним його повідомленням у соцмережах.

 

Хочемо нагадати, що, Петро Порошенко – відомий любитель міцного слівця. І не тільки щодо «хапають» реформ, а й щодо опонентів. Так, в ході своєї передвиборної поїздки по регіонах країни він зі сцени привселюдно обізвав прихильників партії Анатолія Шарія, присутні на зборах, «Виблях * дками».

 

 

Відео Youtube RadaTVchannel

«Где тебе, блядь, ещё реформ не хватает?» – Петро Порошенко (начебто)

Дубинський виступив в Раді у футболці з матірною цитатою Порошенко