Поліграф-шоу. Дубинський і Арахамія в прямому ефірі проходять детектор брехні. ОНЛАЙН

Поліграф-шоу. Дубинський і Арахамія в прямому ефірі проходять детектор брехні. ОНЛАЙН

23 жовтня депутати від “Слуги народу” Олександр Дубинський і Давид Арахамія пройдуть перевірку на поліграфі – детекторі брехні.

Вони зроблять це в прямому ефірі, на який запросили журналістів. Перед процедурою і після неї буде брифінг. А під час відповідей в кімнаті залишаться тільки оператори, щоб зберігати тишу.

Ця історія розгорілася після взаємних звинувачень нардепів – головним чином в корупції. Дубинський в числі інших колег провалив розгляд в Комітеті з питань фінансів закону про оцінку нерухомості. У відповідь його і ще 11 осіб звинуватили у зриві голосування за гроші. Одним з обвинувачів став Давид Арахамія – глава фракції “Слуги народу”.

У підсумку керівництво фракції, посилаючись на волю Офісу президента, заявило, що депутатів тепер потрібно перевірити на детекторі брехні, а САП вже оголосила, що починає кримінальне провадження за фактом можливої корупції.

Дубинський заявив, що пройде поліграф, щоб довести хибність цих тверджень. І зажадав вибачень від свого опонента – Давида Арахамія – в прямому ефірі.

/div>

 

Optimized with PageSpeed Ninja