Вийшла заміж єдина донька покійного музиканта Кузьми Скрябіна

Вийшла заміж єдина донька покійного музиканта Кузьми Скрябіна

 

Донька Кузьми Скрябіна вийшла заміж

22-річна Марія-Барбара, дочка легендарного українського виконавця Андрія Кузьменка, який загинув кілька років тому в ДТП, вийшла заміж.

Донька Кузьми Скрябіна вийшла заміж

Про цю урочисту подію на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив Дзідзьо. Він також розмістив в Інстаграм знімок зі щасливими молодятами. «Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля двох прекрасних молодих людей: Барбару і Віктора! Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами радіє, святкує і радіє за свою дитину, за таку хорошу нову сім’ю, за всі ті роки, які вони повинні прожити в любові, щастя і багатство. Многая літа молодій парі», – підписав знімок музикант.

Слід зазначити, що Андрій називав свою єдину дочку саме Бася. Про це він неодноразово повідомляв в інтерв’ю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля ? двох прекрасних молодих людей: Барбару та Віктора! Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами тішиться, святкує та радіє за свою дитину, за таку гарну нову сім‘ю, за всі ті роки, які вони мають прожити в коханні, щасті та багатстві. Многая літа молодій парі!!! А ше – прошу Вас, люди, напишіть у коментах вітання для Барбари та Віктора в День їхнього весілля ??!!!

Публикация от DZIDZIO (@dzidzio)

Про Марію-Барбару відомо зовсім небагато. 22-річна красуня зараз проживає в українській столиці, де вчиться в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця та мріє в майбутньому стати лікарем-дерматологом.

 

 

Вона народилася в сім’ї Андрія Кузьменка і Світлани Бабійчук в 1997 році. Ім’я дочки вибирав особисто Андрій і назвав її на честь знаменитої актриси Барбари Брильської.