«А що Петро Олексійович бухий?»: Добкін заявив що Порошенко міг бути п’яним на опублікованому відео

Добкін заявив що Порошенко міг бути п’яним на опублікованому відео

 

Колишній депутат Верховної Ради Михайло Добкін зробив цікавий коментар до недавнього опублікованого відео з експрезидентом України Петром Порошенком, яке було опубліковане в Telegram-каналі «Харків тут ПЗДЦ».

Добкін заявив що Порошенко міг бути п'яним
Добкін заявив що Порошенко міг бути п’яним

Так на розміщеному на каналі відео Петро Порошенко разом із депутатом парламенту Олексієм Гончаренком розповідає молодим українцям, як стати не просто політиком, а президентом.

«Потрібно любити Україну, потрібно робити все, щоб люди вас підтримали. Але я впевнений, що сучасне покоління українців має величезну кількість кандидатів, народжених у незалежній країні, у яких все вийде. Так що мрійте і перемагайте!»  – розповів Петро Порошенко в ролику.

Добкін після перегляду цього відео поцікавився у користувачів соцмережі про стан експрезидента: «Мені одному здалося, що Петро Олексійович бухий?».

Як ми також розповідали, напередодні всі соціальні мережі облетіло скандальне відео на якому колишній військовий та учасник АТО, в аеропорту Амстердама, обматюкав експрезидента України Петра Порошенка. Відео