Дмитро Корчинський закликав почати зачистку України з погромів центральних телеканалів. Відео

Дмитро Корчинський закликав почати зачистку України з погромів центральних телеканалів

Поки наші патріоти воюють на фронті, усередині України телеканали ведуть «капітулянтську лінію», а більшість українських політиків і громадських діячів компліментарно висловлюються стосовно Росії.

Про це в ефірі «4 каналу» заявив український націоналіст Дмитро Корчинський.

 

Дмитро Корчинський
Дмитро Корчинський
 

 

«Війна повинна бути спочатку виграна в тилу. Поки ми не очистимо тил, на серйозні успіхи на фронті можна не розраховувати. В українському патріотичному середовищі пропустили тил. Поки вони воювала на фронті, в тилу перемагали Зеленські, ОТЗЖ і вся та публіка, яка била в спину тим, хто воював.

Це не може пройти, але це означає, що потрібно щось робити з центральними телеканалами – майже всі вони ведуть капітулянтську лінію. Треба щось робити з політиками і громадськими діячами, які відверто працюють на Москву.

«Люди збираються, десятки тисяч, ми показуємо готовність, і ця готовність нічим не завершується. Десятки тисяч людей, якщо вони вже зібралися, могли б ліквідувати один канал якийсь умовно.

Тобто всіх цих десятків тисяч патріотів, коли вони виходять на вулицю, як на 14 жовтня, як на день незалежності, як на 1 січня, ніхто не боїться.

 

Відео 4 канал

 

Також ми уже розповідали що популярна українська співачка Maruv відповіла на звинувачення в «непатріотичності» після публікації поздоровлення зі с святом 23 лютого: “Хочу, бл@ть, и поздравляю”. Відео