“Дизель шоу” звинуватила “Квартал 95” в крадіжці своїх жартів

 

Гумористичні та сатиричні шоу у нас в країні дуже популярні. Та й де набратися позитиву, якщо не перед екраном телевізора, всією сім’єю. Та сьогодні стало відомо, що  “Квартал 95” попав в гучний скандал. Як виявилося, їх звинувачують в крадіжці чужих жартів.

 "Дизель шоу" звинуватила "Квартал 95" в крадіжці своїх жартів
 “Дизель шоу” звинуватила “Квартал 95” в крадіжці своїх жартів

Про цю подію розповідає видання “UkrainianWall“. У публікації пишуть, що гумористичний проєкт “Дизель шоу” звинуватив “Квартал 95” в крадіжці жартів. На підтвердження своїх слів, на сторінці в соцмережі Instagram з’явився відеоролик, з доказом плагіату.

Хлопці з «Дизель шоу» відкрито звинуватили «кварталівців» в тому, що вони вкрали у них жарт. Зокрема, «95 квартал» в точності перезняв і видав за свій номер «Дизеля» про вивчення англійської мови, який останні показували глядачам на 5 років раніше (у 2015 році).

«Напевно миші, які з’їли зерно в Держрезерві, влаштувалися авторами до колег з «Кварталу». І тепер сценарії можна не вигадувати, а просто перезнімати чужі номери. Приємно, що нас вже вважають «живими класиками», але авторське право в нашій країні ніхто не скасовував. Або ми чогось не знаємо?! », – висловилися в« Дизель шоу.

 

Водночас в коментарях миттєво відреагували. Люди стали писати, що «95 квартал» уже зовсім не цікавий, а його жарти набридли. Інші ж вказали, що це не перший випадок, коли «кварталівці» крадуть жарти.

Як ми розповідали раніше, проти Зеленського і «95 Кварталу» Порошенко тепер боротиметься купивши «Дизель-Шоу».Таку інсайдерську інформацію в соцмережі оприлюднила відома журналістка Соня Кошкіна. У самому «Дизель-Шоу» не стали ні підтверджувати, ні спростовувати цю інформацію