Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички» в Раді. Відео

 

Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички» в Раді

У Верховній Раді народні обранці нерідко попадаються на занятті сторонніми справами під час робочого дня, в тому числі й на перегляді «полунички», як це сталося зі «слугою народу».

Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички»
Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички»
 

>

Так, фотограф Ян Доброносов виклав на своїй сторінці в соцмережах дві фотографії. На одній з них – виступаючий депутат. Також в кадр потрапив його колега, який сидить спиною до фотографа і розглядає щось на телефоні. На другому фото депутат з телефоном збільшений – на екрані видно оголена дівчина.

«Погано, коли один виступає в прямому ефірі, а інший депутат розглядає голу дівчину. Депутат з телефоном – Петруняк Євген», – пише фотокореспондент.

А ресурс «Павловський ньюз» в Telegram опублікував і відео цього моменту.

Євген Петруняк, як свідчить його досьє на сайті Верховної ради, є заступником голови парламентської Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування оприлюднених у засобах масової інформації фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України, а також член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Джерело

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------