Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички» в Раді. Відео

Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички» в Раді

У Верховній Раді народні обранці нерідко попадаються на занятті сторонніми справами під час робочого дня, в тому числі й на перегляді «полунички», як це сталося зі «слугою народу».

Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички»
Депутат від «Слуги народу» попався за переглядом  «полунички»
 

Так, фотограф Ян Доброносов виклав на своїй сторінці в соцмережах дві фотографії. На одній з них – виступаючий депутат. Також в кадр потрапив його колега, який сидить спиною до фотографа і розглядає щось на телефоні. На другому фото депутат з телефоном збільшений – на екрані видно оголена дівчина.

«Погано, коли один виступає в прямому ефірі, а інший депутат розглядає голу дівчину. Депутат з телефоном – Петруняк Євген», – пише фотокореспондент.

А ресурс «Павловський ньюз» в Telegram опублікував і відео цього моменту.

Євген Петруняк, як свідчить його досьє на сайті Верховної ради, є заступником голови парламентської Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування оприлюднених у засобах масової інформації фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України, а також член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Джерело