“Де поліція, це мурло нас не пускає!: Геращенко вслід за своїм “боссом” закатала істерику в соціальних мережах


Ірина Геращенко вслід за своїм “боссом” закатала істерику в соціальних мережах

 

 

Депутат від фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко сьогодні прибула разом з екс-президентом Петром Порошенком в ДБР, щоб бути присутньою на його допиті у справі про держзраду при підписанні “Мінських угод”.

 

Ірина Геращенко

 

Нардепів від фракції Петра Порошенко на чолі з Іриною Геращенко не допустили на допит екс-президента, який тривав більше трьох годин.

Геращенко довго намагалася прорватися на допит через охорону ГБР, апелюючи своїм статусом народного депутата і посвідченням. Геращенко, прикриваюся сім’ями “Небесної сотні” і народом України.

Народна депутатка висловлювала образливу лексику на адресу охоронців і заявила, що наразі відбувається насильство над Конституцією України.

Вона на своїй сторінці в Facebook опублікувала пост безпосередньо під час спроб опинитися поряд з соратником по партії Петром Порошенко.

 

Джерело

Дуепутатка написала, що народні депутати “Європейської Солідарності” прийшли в госбюро розслідувань разом з сім’ями Героїв Небесної Сотні і хотіли передати своє звернення з приводу призначення на екс-адвоката Януковича в ДБР, а також інших кричущих порушень, допущених в ході розслідування справ Майдану.


Як ми повідомляли, сьогодні біля будівлі Державного бюро розслідувань (ДБР) України, де проходив допит колишнього президента країни Петра Порошенка у справі про держзраді при підписанні Мінських угод, сталася бійка між прихильниками і противниками екс-гаранта.

 

Loading...


Optimized with PageSpeed Ninja