“Ах ти пи*арас”: Чорновол пригрозила «дати в морду» журналісту і обматюкала його. Відео

 

“Ах ти пи*арас”: Чорновол пригрозила «дати в морду» журналісту і обматюкала його

 

Екснардеп України від партії «Народний фронт» Тетяну Чорновол, збурило питання про отримання нагородної зброї, і вона заявила що «дасть в морду» журналісту і при цьому обматюкала його.

Відео скандалу було опубліковане “Главредом”. «Ви не журналіст, ви – піда *** с», – заявила Чорновол. Після запитання, з чого вона зробила такий висновок, екс-депутат додала, що таких представників ЗМІ вона не поважає. «Мене обурює, коли такі як ви, називають себе журналістами. Я за це можу і в морду дати», – гнівно додала вона.

 

Чорновол пригрозила
Чорновол пригрозила «дати в морду» журналісту і обматюкала
 

>

 

«Вона реально деб* лка, як вона могла бути депутатом?», «Яка вона гидка …..», «Повний неадеват. Їй би себе по коректніше вести. Все-таки чоловік загинув в АТО, А їй, як мені здається, все поф*г. Користуючись цим і в Раду приперлася. Спочатку мені її було шкода, а зараз розумію – нема про що шкодувати» « Видно, що питуща тітка»,«Взагалі-то, це питання потрібно задавати Авакову. Як можна дати зброю психічно неврівноваженого людині? Їй навіть довідку показувати не потрібно, відразу видно, що еб**тая з народження»

«От і вір тепер що жінок бити не можна. Коли-небудь їй еб * льнік таки розвалять»,«Фу, вона хоч і жінка, але бісить дуже сильно. Просто їй пощастило, що мужик нормальний попався і нормально ситуацію прийняв. А взагалі їй за таку поведінку, потрібно по еб*лу дати, як це з нею вже зробили колись. Тупа шизофренічка», – дуже гнівно відреагували в коментарях під відео.

 

Відео Youtube Главред

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------