Свіжі данні на ранок 1 квітня: Число хворих на коронавірус в Україні зросла до 645. Померли 17 осіб

Число хворих на коронавірус в Україні зросла до 645. Померли 17 осіб

Станом на пізній вечір, 31 березня, в Україні офіційно підтверджено 545 випадків COVID-19, повідомляє Центр громадського здоров’я України в Facebook.

Число хворих на коронавірус в Україні зросла до 645
Число хворих на коронавірус в Україні зросла до 645

Відзначається, що згідно з результатами вірусологічної референс-лабораторії ЦОЗ України та обласних лабораторних центрів – зафіксовано 17 смертей через зараження коронавірусом.

На щастя, 10 осіб побороли коронавірус і повністю одужали. І навіть повторне дослідження не виявило в їх організмі смертельного вірусу. Одужали пацієнти з Дніпропетровської (1), Запорізькій (1), Київській (1) і Чернівецькій (7) областей.

Також повідомляється, що з початку поточного року Центр громадського здоров’я України отримав 3178 підозр на нову коронавирусну інфекцією.

“Нагадуємо! Позитивний результат експрес-тесту на COVID-19 не є підтвердженням діагнозу. Хворобу можна встановити тільки на підставі лабораторного дослідження”, – сказано в повідомленні.

Громадян України не втомлюються просити: не виходьте з дому без зайвої необхідності, бережіть себе і рідних, надягайте медіцінскі маски і захисні рукавички. Так, прості правила допоможуть не заразитися небезпечним вірусом і, таким чином, уберегти своє здоров’я.

Останні Новини – 1.04.2020

Джерело