«Зеленський може знову стати президентом», – Богдан у Собчак. Відео

«Зеленський може знову стати президентом», – Богдан у Собчак

Колишній глава його Офісу Андрій Богдан заявив, що Володимир Зеленський знову може виграти вибори. Про це політик розповів в інтерв’ю російській скандальній телеведучій Ксенії Собчак.

Богдан у Собчак
Богдан у Собчак
 

Богдан розповів що українці продовжує поважати та любити Зеленського і сьогодні у нього є шанс знову здобути перемогу над іншими політиками.

«Я дуже б хотів, щоб у нього це вийшло і він отримав другий термін президентства. Це було б класно для моєї країни. Все, що класно для моєї країни, я вітаю», – заявив Богдан.

Собчак також поцікавилася, навіщо це Богдану, краще б був хтось інший, адже президент з ним воює, на що ексглава Офісу відповів, що не вірить, що конфлікт з президентом серйозний.

Також Богдан повідомив, що після відставки з самим Зеленським не зустрічався, але намагається публічно передавати сигнали, що політику в Україні потрібно змінювати, інакше країна опиниться в хаосі.

Відео Ксения Собчак

А нещодавно, колишній голова Офісу президента Андрій Богдан обурив мережу своїм коментарем про хворого Дмитра Разумкова: «У вас там що? Коронавірусне гніздо?»