Богатирьова яка повернулася в Україну відразу була затримана в аеропорту «Київ». Відео

 

Богатирьова яка повернулася в Україну відразу була затримана в аеропорту «Київ»

 

 

Екс-міністр охорони здоров’я часів Януковича Раїса Богатирьова повернулася в Україну і відразу була затримана правоохоронцями. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Державну прикордонну службу.

 

 

Богатирьова

 

 

В Україну Богатирьова прилетіла в обід 27 серпня. «Богатирьову виявили на рейсі, який прибув з Мінська. Прикордонники з’ясували, що є доручення одного з правоохоронних органів», – повідомили в прес-службі ДПСУ.

 

 

Прикордонники затримали її в аеропорту «Київ» і передали співробітникам Нацполіціі. Затриману підозрюють в розкраданні бюджетних коштів на суму 6,481 мільйонів гривень.

 

 

З жовтня по грудень 2013 року уповноважені посадові особи Міністерства охорони здоров’я, на виконання бюджетної програми з розвитку служби екстреної медичної допомоги, закупили автомобілі спецпризначення (автомобілі швидкої медичної допомоги та їхнє устаткування – 10 лотів).

 

 

Міністру охорони здоров’я повідомили про підозру в жовтні 2014 року. Богатирьову підозрюють у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах під час організації та проведення закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення. Злочин передбачено ч.5 ст.191 Кримінального кодексу.

 

 

Богатирьова ховалася від слідства майже 5 років. За даними на сайті МВС, суд дав дозвіл на утримання Богатирьової під вартою.