“А ви думаєте, це блат від сина президента?”: Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію

Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію

Олександр Семенович, батько президента України Володимира Зеленського, розповів що його кандидатуру на отримання довічної державної стипендії була висунута не через родинні зв’язки з главою держави.

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі виданню “Страна”.

Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію
Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію

Як заявив Олександр Зеленський, він не потребує отримання будь-яких виплат. Батько президента також розповів про те, як він потрапив в список кандидатів на довічну стипендію.

“Мені взагалі особисто нічого не треба. Я не потребую в цьому взагалі. Ось моя яка думка. Це ще пів року тому по всій Україні, в кожному інституті проводили збори, і самі колективи висували педагогів на цю стипендію. З нашого інституту висунули дві кандидатури – мене і ще одну людину. Таких як я – повно по всій Україні. Це щороку вручають такі стипендії. і при Порошенко таке було. і мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського – воно мені не треба. Колектив інституту мене висунув, на науковій раді. Я навіть не знав результат – ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від президента?”, – розповів Зеленський старший.

Олександр Семенович запевнив, що тих грошей, які він зараз отримує, йому досить для проживання.

“Ви знаєте, що і президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об’єктах пропрацював, на живих, а не на хабарях. Моя позиція – що треба нагороджувати людей у ​​вищій школі, це правильно. А що, потрібно було заборонити колективу висувати моє прізвище? Вони мене висунули, я до чого? мене подавали вже на заслуженого діяча науки та техніки, і т.д., я відмовлявся. А в цей раз вирішив не відмовлятися. А чому я повинен відмовлятися?”, – додав Олександр Зеленський.

Як відомо, сьогодні майже всі українські ЗМІ почали звинувачувати Володимира Зеленського в тому що він намагався вплинути на кабмін, щоб той надав його батьку Олександру Семеновичу Зеленському довічну державну стипендію.

Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію