У соцмережах пустили слух про бійку на Банковій, в якій Баканов вибив Богдану зуб

У соцмережах пустили слух про бійку на Банковій, в якій Баканов вибив Богдану зуб

Такий “слух” був запущений журналістом Станіславом Речинським, він на своїй сторінці в Facebook розповів, що в середу в вечері, на Банковій начебто побилися між собою голова Служби безпеки України Іван Баканов та глава Офісу Президента Андрій Богдан.

 

Баканов вибив Богдану зуб

 

По інформації Речинського главі Офісу президента в цій бійці вибили зуб. Причина конфлікта стало призначення начальника ГСУ СБУ.

“Команда Зе пішла в рознос. У середу на Банковій побилися Баканов і Богдан. Богдан з тих пір на роботу не виходить. Причина конфлікту – призначення начальника ГСУ СБУ. Богдан хотів Нескоромна. Баканов – Вовка. Богдану вибили зуб. Крім того, Зе підписав Подання Баканова на звільнення двох заступників голови. Бухарева і Нескоромна. дублик не підписав. Баканов – це Коломойський. і він зараз фактично керує СБУ. і це погано”, – написав журналіст Речинський. 

 

Баканов вибив Богдану зуб

Скріншот: Facebook / Станіслав Речинський 

На своїй сторінці в Facebook журналістка Соня Кошкіна написала, що підтверджує цю інформацію.

“Фактаж весь підтверджую – перевірила. І по Богдану теж. Оцінки у мене дещо інші, але зараз важливий саме фактаж”, – написала Кошкіна. 

Баканов вибив Богдану зуб

Як ми писали раніше в мережі користувачі знайшли фото на якому Маруся Звіробій позує в радянській військовій формі, а сама в “совку” раніше звинувачувала Володимира Зеленського