Бацька замість карантину влаштував суботник. На нього вийшли 2,3 мільйона білорусів. Відео

Бацька замість карантину влаштував суботник

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не тільки відмовився від введення в країні карантину через коронавірус, але ще й активно збирає людей на масові акції. 25 квітня президент покликав усіх на республіканський суботник і посадку дерев.

Бацька замість карантину влаштував суботник
Бацька замість карантину влаштував суботник

Сам Лукашенко разом з президентською бригадою садив молоді сосни на території, що постраждала від аварії на ЧАЕС – в національному парку «Прип’ятський».

Як повідомляє Белта, Лукашенко заявив, що традицію суботників в Білорусі переривати не будуть. «Суботники – це, вважаю, то добре, що ми взяли з того періоду», – заявив президент.

«Країни почали розігрувати (нехай вони мене пробачать) свої внутрішні карти на цьому психозі … Політичні сили всередині держав намагаються це використати в якихось політичних цілях, що неприпустимо Економічна невизначеність у всьому світі», – заявив глава держави.

Нагадаємо, на пострадянському просторі Білорусь посідає друге місце після РФ за кількістю інфікованих коронавірусом, є і летальні випадки . Проте на суботнику в Мінську люди які прийшли не надягали маски та не дотримувалися рекомендовану дистанцію.

 Джерело

Як ми уже розповідали, на Саакашвілі накинулися через значок з прапором. Ексголова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі прийшов на зустріч з фракцією «Слуга народу» з пришпиленим до піджака значком з українським прапором, який був перевернутий догори ногами.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.