Бацька проголосував на виборах президента Білорусі під музику та пообіцяв порядок в державі. Відео

Бацька проголосував на виборах президента Білорусі

Чинний президент Білорусії Олександр Лукашенко зробив свій вибір. Глава держави прийшов на виборчу дільницю, розташовану в будівлі Держуніверситету фізичної культури в Мінську.

Бацька проголосував на виборах президента Білорусі
Бацька проголосував на виборах президента Білорусі

Олександр Лукашенко, який претендує на шостий термін, поспілкувався з головою дільничної комісії, членами комісії та спостерігачами, пред’явив паспорт і з отриманим бюлетенем пішов в кабінку для голосування.

Крім Лукашенко, в список кандидатів включені домогосподарка Світлана Тіхановском, співголова громадського руху «Говори правду» Андрій Дмитрієв, голова партії «Білоруська соціал-демократична Громада» Сергій Черечень і колишній депутат Палати представників Національних зборів (нижньої палати парламенту) Анна Канопацкая.

А у вечері в суботу, 8 серпня, напередодні основного дня голосування на виборах президента Білорусі , хакери атакували державні ресурси республіки. Це призвело до проблем з мережним устаткуванням.

Відео  Nadejda Sorokina

“Національним центром реагування на комп’ютерні інциденти Республіки Білорусь (CERT.BY) 8 серпня 2020 року близько 22:00 зафіксована велика хвиля DDoS-атак на інфраструктуру мережі BY-NET”, – йдеться в повідомленні.

За даними центру, зловмисники організували DDoS-атаку на структури, які використовуються сайтами КДБ і МВС Білорусі. Попри те, що напад хакерів вдалося відбити, почалися проблеми з обладнанням, що забезпечує життєдіяльність веб ресурсів.