«Азовці” на передовій не відповіли на привітання Порошенко, президент заборонив знімати. Видео

«Азовці” на передовій не відповіли на привітання Порошенко

 

 

«Азовці” не відповіли на привітання Порошенко і спробували отримати відповідь на питання про крадіжки в армії. Опубліковано нове відео із зустрічі бійців полку «Азов» і глави держави.

 

 

Як повідомляє «Акцент» альтернативну відеозапис зустрічі, яка відбулася 14 березня, опублікував в соцмережі ведучий програми «Право на владу» на телеканалі «1 + 1»  Serhii Ivanov .

 

 

Ролик тривалістю дві з половиною хвилини складається з великої кількості фрагментів. «Азовці» дійсно не відповідають на привітання Президента, а відгукуються тільки на вітання свого командира. 

 

 не відповіли на привітання Порошенко
«Азовці” на передовій не відповіли на привітання Порошенко

 

На наступному фрагменті бійці задають питання про крадіжки в армії. Також на відеозаписі обговорюється питання про те, чи дійсно армія поза політикою. У якийсь момент Порошенко звертається до оператора і наказує припинити запис.

 

Іванов в своєму пості на Facebook коротко розшифровує спілкування президента і бійців «Азова»:

 

 1. Бійці «Азова» відмовилися привітати Порошенко і відповіли тільки на вітання командиру полку.
 2. Перше питання, яке йому задають – по розкраданню армії.
 3. Порошенко наказує вимкнути камеру, коли говорить про слідство по кейса Гладковського. Цікаво, звідки він знає, що листування, показано БІГУС, і листування в матеріалах справи не збігаються? Невже хтось порушив таємницю слідства? Якщо так, то хто?
 4. Порошенко каже, що він заборонив з’являтися на передову будь-яким кандидатам в президенти. До речі, буквально днями читав повідомлення І. Геращенко про те, що, мовляв, жоден кандидат крім Порошенко не їздить на фронт. А як їздити, якщо він заборонив?
 5. Муженко вимагає солідарної підтримки Порошенко. Поправте мене, якщо це не перевищення повноважень.
 6. Порошенко задають питання про саботаж розслідування вбіств на Майдані, люстрації суддів, а також про затримання ветерана «Азова» Дмитро Кухарчук.
 7. Після розмови з Президентом бійці прямо говорять, що не отримали зрозумілих відповідей.

 

«Мораль дуже проста: не треба вважати військових тупим гарматним м’ясом, яким субординація заважає поставити актуальні і незручні питання головнокомандувачу. Ну і брехати не треба», – пише в коментарі Ivanov.

 

 Джерело інформації: akzent.zp.ua

 

2 thoughts on “«Азовці” на передовій не відповіли на привітання Порошенко, президент заборонив знімати. Видео

 1. Hi! I could hold pledged I’ve been to this WWW website
  ahead only afterward browse through a few of the posts I completed it’s novel
  to me. Regardless, I’m by all odds felicitous I came crosswise it and I’ll be book-marking it and checking backward often! http://www.cialisles.com/

 2. Сповіщення: hydroxychloroquine 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optimized with PageSpeed Ninja