“В нас шахтарі під землею, а вони до Білорусі причепились”: Арахамія про депутатів опозиції. Відео

“В нас шахтарі під землею, а вони до Білорусі причепились”: Арахамія про депутатів опозиції

У фракції “Слуга народу” не поділяють ентузіазму “Голосу” та “Європейської солідарності” в тому, щоб першим питанням у Верховній Раді повинна розглядатися заява по ситуації в Білорусі.

Про це розповідає телеграм-канал PavlovskyNews.

Арахамія про депутатів опозиції
Арахамія про депутатів опозиції
 

Так глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив що в Україні своїх проблем вистачає і зараз не час “лізти в чужі країни”. Арахамія вважає, що зовнішня політика – це прерогатива Офісу президента.

“Це качають “Голос” та “Європейська солідарність”. Намагаються показати, що вони суб’єкти у світовій політиці, а у нас шахтарі під землею вже кілька тижнів. Цим треба займатися, а не виборами в Білорусі”, – заявив глава фракції.

Нардеп Ірина Верещук також вважає, що актуальніше зараз говорити про шахтарів в Кривому Розі та про українців, які страждають від повеней і коронавірусу.

“Ми починаємо обговорювати геополітичні речі, а про українців забуваємо”, – підсумувала Верещук.

Як ми також повідомляли, вчора був здійснений напад на міністра культури Олександра Ткаченка. Так невідомий чоловік, перед пресконференцією, на якій мав виступити міністр жбурнув в Ткаченка яйцем. Після інциденту нападник зник з місця інциденту. ВІДЕО