Під час інтерв’ю журналіст стверджував, що війну в Донбасі розв’язала Росія, проте артистка не поспішала покладати на когось вину, зазначивши, що завжди винні обидві сторони.

«Росія не розв’язувала війну. А хіба зараз йде війна? Ось я про неї не знаю. Коли була у Львові на цвинтарі під час похорону Кузьми, я бачила могили хлопців, 18-19 років, і не знаю, де вони загинули. Я не знаю, хто прийшов першим і почав воювати першим. Я очевидець могил, я не свідок подій. Я на Донбасі не бачила війни і зброї, я бачила тільки убитий асфальт», – сказала співачка Лоліта Мілявська.

За ці слова українці розкритикували артистку. У коментарях під відеозаписом інтерв’ю одні користувачі писали, що вона все знає, але робить вигляд, що нічого не бачить, нічого не чує, інші дивувалися, навіщо взагалі Дмитро Гордон брав у неї інтерв’ю. Не обійшлося без особистих образ.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, в Києві у Гідропарку на журналістів, які знімали сюжет про порушення правил карантину через пандемію коронавирусу, напали спортсмени “качки”, що тренувалися на тренажерному майданчику просто неба. Відео